O NÁS

Rok 2024 sebou přináší spoustu změn, já se již zakulacuji a připravuji na očekávaný příchod miminka, ale BLONKI nekončí.

Mám úžasnou maminku, která je tu semnou od začátku a vždy mi pomáhala a teď za stroj usedá ona a čepice vám ráda našije.

 

 

 BLONKI

Moje jméno je Bára, mám krásnou dceru Kristýnku. K šití jsem přišla úplně náhodou, na rodičovské dovolené jsem začala háčkovat a našetřila jsem si na první šicí stroj a s moji maminkou Andreou jsme na měn ušily první látkové tašky a ty se prodaly, pak jsme si koupily overlock a pamatuju si jak tu měsíc ležel v krabici a já se ho bála vytáhnou, pak jsem se překonala a ušila na něm prvních 17 ks tepláků a jela je prodat ma jarmark, ten den se jich 16 ks prodalo a tak nějak to začalo. Šít jsem začala až Kiki nastoupila do školky. V roce 2019 jsem se přestěhovala z Rožnova p.R zpět do rodného Vsetína. Dílnu mám nyní u rodičů v rodinném domku, spousta z vás si zde vyzvedává věci. Obchod jako takový nemám, bohužel nelze přijít a nakoupit si u nás osobně. Na rok 2020 jsem se hodně těšila, konečně jen šití, už žádný Lidl a vypadalo to nadějně první akce v Olomouci byla super a pak to přišlo, první vlna korony, jarmarky zavřeli a já plnou dílnu našitých věcí  a proto vznikl e-shop, měla jsem ho rozpracovaný, ale nehnalo mě to, najednou to bylo jediné místo, kde jsem mohla prodávat a za tři dny byl hotový. Doufám, že se Vám líbí jako mě, ráda věci stěhuju a měním, proto i e-shop nikdy nebude stejný a barva se občas změní.

Fotky pro Vás fotí maminka Evča, má úžasnou dceru Lolu, kterou určitě už znáte, dělá nám modelku na všech fotkách. Eva u nás na jednom jarmarku nakoupila čelenku a mě se moc líbila fotka , kterou vyfotila a proto jsem ji oslovila, jestli nechce fotit pro BLONKI a chtěla.

 

Nyní očekávám potomka a maminka pro vás bude připravovat balíčky a vše co bude potřeba.

 

Děkujeme, za každou vaší objednávku, moc si vážíme toho, že se vám naše věci líbí a budu moc ráda za každou zpětnou vazbu.

Pokud něco nesedí nebojte se mě kontaktovat na info@blonki.cz.

 

Vaše holky z BLONKI

Andrea, Bára a Eva

 

Zabýváme se šitím dětského oblečení a doplňků (dříve ,,by Barun,,

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu