O NÁS

 BLONKI

Moje jméno je Bára, mám krásnou dceru Kristýnku. K šití jsem přišla úplně náhodou, na rodičovské dovolené jsem začala háčkovat a našetřila jsem si na první šicí stroj a s moji maminkou Andreou jsme na měn ušily první látkové tašky a ty se prodaly, pak jsme si koupily overlock a pamatuju si jak tu měsíc ležel v krabici a já se ho bála vytáhnou, pak jsem se překonala a ušila na něm prvních 17 ks tepláků a jela je prodat ma jarmark, ten den se jich 16 ks prodalo a tak nějak to začalo. Šít jsem začala až Kiki nastoupila do školky. V roce 2019 jsem se přestěhovala z Rožnova p.R zpět do rodného Vsetína. Dílnu mám nyní u rodičů v rodinném domku, spousta z vás si zde vyzvedává věci. Obchod jako takový nemám, bohužel nelze přijít a nakoupit si u nás osobně. Na rok 2020 jsem se hodně těšila, konečně jen šití, už žádný Lidl a vypadalo to nadějně první akce v Olomouci byla super a pak to přišlo, první vlna korony, jarmarky zavřeli a já plnou dílnu našitých věcí  a proto vznikl e-shop, měla jsem ho rozpracovaný, ale nehnalo mě to, najednou to bylo jediné místo, kde jsem mohla prodávat a za tři dny byl hotový. Doufám, že se Vám líbí jako mě, ráda věci stěhuju a měním, proto i e-shop nikdy nebude stejný a barva se občas změní.

Dříve jsem šila se svojí maminkou Andreou, ale nyní mám k ruce nejlepší kamarádku Dášu, je moc šikovná a práce s ní jde od ruky, uvidíte kolik krásných věc pro vás spolu připravujeme.

Fotky pro Vás fotí maminka Evča, má úžasnou dceru Lolu, kterou určitě už znáte, dělá nám modelku na všech fotkách. Eva u nás na jednom jarmarku nakoupila čelenku a mě se moc líbila fotka , kterou vyfotila a proto jsem ji oslovila, jestli nechce fotit pro BLONKI a chtěla.

Natálka je teta mé dcery a jelikož podle ní už jsem ,,retro,, třicátnice, tak IG a FC má na starosti ona, všechny příspěvky a stories a myslím, že jí to moc jde.

 

Děkujeme, za každou vaší objednávku, moc si vážíme toho, že se vám naše věci líbí a budu moc ráda za každou zpětnou vazbu.

Pokud něco nesedí nebojte se mě kontaktovat na info@blonki.cz.

 

Vaše holky z BLONKI

Bára, Dáša, Eva a Naty

 

Zabýváme se šitím dětského oblečení a doplňků (dříve ,,by Barun,,

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu